REGULAMIN DOMU

Witamy Państwa w naszym domu

Przygotowaliśmy ten regulamin, aby ułatwić Państwa pobyt. Poniżej znajdują się nasze zasady domu, o których przestrzeganie Państwa prosimy.

 1. OSOBY KTÓRE NIE SĄ ZAMELDOWANE ,NIE MAJĄ PRAWA PRZEBYWAĆ NA TERENIE OBIEKTU-ZABRANIA SIĘ ZAPRASZANIA SWOICH GOŚCI.
 2. Minimalny okres wynajmu to 2 doby z wyłączeniem ofert specjalnych
 3. Nasz dom przystosowany jest dla maksymalnie 6 osób
 4. Doba w domku zaczyna się o godzinie 16.00 a kończy o godzinie 11.00
 5. Zakwaterowanie i wykwaterowanie odbywa się w obecności wynajmującego dom
 6. Na terenie obiektu mogą przebywać tylko i wyłącznie osoby zameldowane, zabronione jest zapraszanie swoich Gości.
 7. Uprzejmie prosimy o nie przestawianie mebli. Może to spowodować niepotrzebne szkody, a także może doprowadzić do zniszczenia mebli i podłóg. Zarządca domu może obciążyć Państwa opłatą, jeśli którykolwiek z mebli został przeniesiony lub powstały szkody spowodowane przesuwaniem go.
 8. Prosimy nie otwierać szaf, które są zamknięte na klucz; są one wyłącznie do użytku prywatnego
 9. Wszystkie i każdego rodzaju wycieki (powodzie) powodują uszkodzenie podłogi oraz sprzętu i wyposażenia. Goście są odpowiedzialni za wszelkie szkody wyrządzone w takiej sytuacji. Zostaną Państwo obciążeni wszelkimi kosztami naprawy, nawet jeżeli już opuściliście Państwo obiekt.
 10. W okresie pobytu za powstałe szkody i zniszczenia, Goście ponoszą odpowiedzialność majątkową. Wszelkie usterki, zniszczenia prosimy zgłaszać właścicielom domku.
 11. Prosimy nie używać otwartego ognia (świeczek, lamp naftowych i własnych kuchenek).
 12. Całkowity zakaz palenia papierosów w domku. Wolno palić tylko i wyłącznie na zewnątrz 
 13. Drewno do grilownia pierwsza skrzynka jest gratis, każda następna to koszt 30 złotych
 14. Po zakończeniu grillowania należy zagasić ogień
 15. Nie bierzemy odpowiedzialności za wartościowe przedmioty pozostawione w domku.
 16. Za wszystkie osobiste przedmioty znajdujące się w domku odpowiedzialność ponoszą wyłącznie osoby wynajmujące domek
 17. Wychodząc należy sprawdzić , czy urządzenia elektryczne zostały wyłączone, a okna i drzwi zamknięte.
 18. W przypadku nie przestrzegania regulaminu właściciel domku może wypowiedzieć umowę najmu ze skutkiem natychmiastowym bez zwrotu poniesionych kosztów przez najmującego.
 19. Wynajmujący zobowiązuje się zapewnić Gościom pościel, ręczniki.
 20. Na koniec wyjazdu bardzo prosimy o włożenie brudnych naczyń do zmywarki.
 21. Akceptujemy małe psy (maksymalnie 2)obowiązuje dodatkowa opłata 30 zł za dobę/1 pies. Bardzo prosimy Właścicieli o nadzór nad pupilami, a także o systematyczne sprzątanie po pieskach. Proszę pamiętać, że pies nie może pozostać sam w domku podczas nieobecności właścicieli. Prosimy również aby nie siadał on na kanapach i łóżkach
 22. Korzystanie z gorącej beczki jest dodatkowo płatne 150 zł za dobę-minimalnie 2 doby.Beczka jest bezobsługowa ,ogrzewana automatycznie
 23. Do pobytów tygodniowych (7 nocy)koszt gorącej beczki jest jednorazowy i wynosi 300 zł
 24. Dostęp do strefy SPA (sauna, jacuzzi) jest całkowicie  bezpłatne
 25. Basen zewnętrzny jest bezpłatny, dostępny od maja do września ten okres może ulec skróceniu lub wydłużeniu w zależności od warunków atmosferycznych
 26. Dzieci mogę korzystać z sauny, jacuzzi, gorącej beczki oraz basenu zewnętrznego tylko pod nadzorem osoby dorosłej
 27. Gość będący w stanie nietrzeźwości albo w stanie po spożyciu alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu lub środka odurzającego, nie może korzystać z jacuzzi, basenu oraz gorącej beczki pod rygorem braku odpowiedzialności ze strony właściciela domku za ewentualne zdarzenia z udziałem takiej osoby.
 28. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem wody, prądu..
 29. Nie przyjmujemy grup z pracy, młodzieży, na pobyty związane z imprezami
 

Rezerwacja / Płatności:

Płatność za pobyt przyjmowana jest online za pośrednictwem Przelewy24.pl

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % całej kwoty za rezerwację. Wyjątkiem są Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester gdzie cała kwota pobierana jest z góry.

Szczegóły rezerwacji zostaną przesłane mailowo do Państwa.

Dokonanie rezerwacji uważa się za potwierdzone, po zaksięgowaniu na koncie naszej firmy 50 % zadatku. Całkowite rozliczenie za pobyt, następuje w dniu przyjazdu Gościa i nie podlega zwrotowi (akceptujemy tylko gotówkę)

Jednocześnie wpłata zadatku po dokonanej rezerwacji wstępnej, oznacza przyjęcie warunków określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.

W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas ,zadatek nie podlega zwrotowi.

Nie ma możliwości bezpłatnej anulacji.

Mają Państwo też prawo do reklamacji-reklamacje należy składać w dniu przyjazdu lub w trakcie pobytu, aby obiekt mógł zareagować w trybie natychmiastowym. Reklamacje należy zgłaszać telefonicznie, będą one rozpatrywane do 7 dni roboczych. 

                                       Pełne dane firmy:

Barbara krauzowicz Osiedle Marfiana Góra 34-400 Nowy Targ, nip :7351582296

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiemy mailowo:biuro@domekdeluxe.pl

lub telefonicznie: +48 533-227-415

Państwa dane przekazywane podczas rezerwacji są chronione zgodnie z przepisami RODO – poniżej szczegóły.

 Polityka prywatności strony www.domekdeluxe.pl

1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług rezerwacji noclegów w Domku Deluxe w Nowym Tagu.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

Barbara Krauzowicz ,Osiedle Marfiana Góra 34-400 Nowy Targ NIP 7351582296  REGON 525271988, nr telefonu +48 533-227-415

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Informacje podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.domekdeluxe.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w danych kontaktowych na stronie internetowej.