REGULAMIN DOMU

Witamy Państwa w naszym domu

Przygotowaliśmy ten regulamin, aby ułatwić Państwa pobyt. Poniżej znajdują się nasze zasady domu, o których przestrzeganie Państwa prosimy.

 1. OSOBY KTÓRE NIE SĄ ZAMELDOWANE ,NIE MAJĄ PRAWA PRZEBYWAĆ NA TERENIE OBIEKTU-ZABRANIA SIĘ ZAPRASZANIA SWOICH GOŚCI.
 2. Minimalny okres wynajmu to 3 doby z wyłączeniem ofert specjalnych
 3. Nasz dom przystosowany jest dla maksymalnie 5 osób
 4. Doba w domku zaczyna się o godzinie 16.00 a kończy o godzinie 11.00 (wcześniejsze przyjazdy proszę wcześniej ustalić możliwe są dodatkowe opłaty)
 5. Rezerwację przyjmujemy poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej
 6. Zadatek należy wpłacić w terminie do 2 dni roboczych, od daty dokonania rezerwacji wstępnej. Cena ustalona nie podlega negocjacji po przyjeździe do domku. Nie wpłacenie zadatku w uzgodnionym terminie bez powiadomienia, powoduje anulowanie rezerwacji.
 7. Dokonanie rezerwacji uważa się za potwierdzone, po zaksięgowaniu na koncie naszej firmy 50 % zadatku. Całkowite rozliczenie za pobyt, następuje w dniu przyjazdu Gościa i nie podlega zwrotowi (akceptujemy tylko gotówkę)
 8. Jednocześnie wpłata zadatku po dokonanej rezerwacji wstępnej, oznacza przyjęcie warunków określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
 9. Zakwaterowanie i wykwaterowanie odbywa się w obecności wynajmującego dom
 10. Na terenie obiektu mogą przebywać tylko i wyłącznie osoby zameldowane, zabronione jest zapraszanie swoich Gości.
 11. Uprzejmie prosimy o nie przestawianie mebli. Może to spowodować niepotrzebne szkody, a także może doprowadzić do zniszczenia mebli i podłóg. Zarządca domu może obciążyć Państwa opłatą, jeśli którykolwiek z mebli został przeniesiony lub powstały szkody spowodowane przesuwaniem go.
 12. Prosimy nie otwierać szaf, które są zamknięte na klucz; są one wyłącznie do użytku prywatnego
 13. Wszystkie i każdego rodzaju wycieki (powodzie) powodują uszkodzenie podłogi oraz sprzętu i wyposażenia. Goście są odpowiedzialni za wszelkie szkody wyrządzone w takiej sytuacji. Zostaną Państwo obciążeni wszelkimi kosztami naprawy, nawet jeżeli już opuściliście Państwo obiekt.
 14. W okresie pobytu za powstałe szkody i zniszczenia, Goście ponoszą odpowiedzialność majątkową. Wszelkie usterki, zniszczenia prosimy zgłaszać właścicielom domku.
 15. Prosimy nie używać otwartego ognia (świeczek, lamp naftowych i własnych kuchenek).
 16. Całkowity zakaz palenia papierosów w domku. Wolno palić na zewnątrz (na balkonie lub w ogrodzie).
 17. Drewno do grilownia pierwsza skrzynka jest gratis, każda następna to koszt 30 złotych
 18. Po zakończeniu grillowania należy zagasić ogień
 19. Nie bierzemy odpowiedzialności za wartościowe przedmioty pozostawione w domku.
 20. Za wszystkie osobiste przedmioty znajdujące się w domku odpowiedzialność ponoszą wyłącznie osoby wynajmujące domek
 21. Wychodząc należy sprawdzić , czy urządzenia elektryczne zostały wyłączone, a okna i drzwi zamknięte.
 22. W przypadku nie przestrzegania regulaminu właściciel domku może wypowiedzieć umowę najmu ze skutkiem natychmiastowym bez zwrotu poniesionych kosztów przez najmującego.
 23. Wynajmujący zobowiązuje się zapewnić Gościom pościel, ręczniki
 24. W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas, zadatek nie podlega zwrotowi.
 25. Na koniec wyjazdu bardzo prosimy o włożenie brudnych naczyń do zmywarki
 26. Akceptujemy psy (maksymalnie 2) obowiązuje dodatkowa opłata 30 zł za dobę/1 pies. Bardzo prosimy Właścicieli o nadzór nad pupilami, a także o systematyczne sprzątanie po pieskach. Proszę pamiętać, że pies nie może pozostać sam w domku podczas nieobecności właścicieli. Prosimy również aby nie siadał on na kanapach i łóżkach
 27. Korzystanie z gorącej beczki jest dodatkowo płatne 150 zł za dobę (bez limitów godzinowych oraz ilości kąpieli) właściciel napełnia beczkę wodą i gwarantuje drzewo a Wynajmujący sam musi sobie napalić w piecu. Chęć skorzystania z beczki należy zgłosić dzień wcześniej.
 28. Do pobytów tygodniowych (7 nocy) gorąca beczka jest bezpłatna( nie dotyczy okresu zimowego)
 29. Dostęp do strefy SPA (sauna, jacuzzi) jest całkowicie  bezpłatne
 30. Basen zewnętrzny jest bezpłatny, dostępny od maja do września ten okres może ulec skróceniu lub wydłużeniu w zależności od warunków atmosferycznych
 31. Dzieci mogę korzystać z sauny, jacuzzi, gorącej beczki oraz basenu zewnętrznego tylko pod nadzorem osoby dorosłej
 32. Gość będący w stanie nietrzeźwości albo w stanie po spożyciu alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu lub środka odurzającego, nie może korzystać z jacuzzi, basenu oraz gorącej beczki pod rygorem braku odpowiedzialności ze strony właściciela domku za ewentualne zdarzenia z udziałem takiej osoby.
 33. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem wody, prądu..
 34. Nie przyjmujemy grup z pracy, młodzieży, na pobyty związane z imprezami