REGULAMIN DOMU

Witamy Państwa w naszym domu

Przygotowaliśmy ten regulamin, aby ułatwić Państwa pobyt. Poniżej znajdują się nasze zasady domu, o których przestrzeganie Państwa prosimy.

 1. OSOBY KTÓRE NIE SĄ ZAMELDOWANE ,NIE MAJĄ PRAWA PRZEBYWAĆ NA TERENIE OBIEKTU-ZABRANIA SIĘ ZAPRASZANIA SWOICH GOŚCI.
 2. Minimalny okres wynajmu to 2 doby z wyłączeniem ofert specjalnych
 3. Nasz dom przystosowany jest dla maksymalnie 6 osób
 4. Doba w domku zaczyna się o godzinie 16.00 a kończy o godzinie 11.00
 5. Rezerwację przyjmujemy poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej lub telefonicznie
 6. Zadatek należy wpłacić w terminie do 2 dni roboczych, od daty dokonania rezerwacji wstępnej. Cena ustalona nie podlega negocjacji po przyjeździe do domku. Nie wpłacenie zadatku w uzgodnionym terminie bez powiadomienia, powoduje anulowanie rezerwacji.
 7. Dokonanie rezerwacji uważa się za potwierdzone, po zaksięgowaniu na koncie naszej firmy 50 % zadatku. Całkowite rozliczenie za pobyt, następuje w dniu przyjazdu Gościa i nie podlega zwrotowi (akceptujemy tylko gotówkę)
 8. Jednocześnie wpłata zadatku po dokonanej rezerwacji wstępnej, oznacza przyjęcie warunków określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
 9. Zakwaterowanie i wykwaterowanie odbywa się w obecności wynajmującego dom
 10. Na terenie obiektu mogą przebywać tylko i wyłącznie osoby zameldowane, zabronione jest zapraszanie swoich Gości.
 11. Uprzejmie prosimy o nie przestawianie mebli. Może to spowodować niepotrzebne szkody, a także może doprowadzić do zniszczenia mebli i podłóg. Zarządca domu może obciążyć Państwa opłatą, jeśli którykolwiek z mebli został przeniesiony lub powstały szkody spowodowane przesuwaniem go.
 12. Prosimy nie otwierać szaf, które są zamknięte na klucz; są one wyłącznie do użytku prywatnego
 13. Wszystkie i każdego rodzaju wycieki (powodzie) powodują uszkodzenie podłogi oraz sprzętu i wyposażenia. Goście są odpowiedzialni za wszelkie szkody wyrządzone w takiej sytuacji. Zostaną Państwo obciążeni wszelkimi kosztami naprawy, nawet jeżeli już opuściliście Państwo obiekt.
 14. W okresie pobytu za powstałe szkody i zniszczenia, Goście ponoszą odpowiedzialność majątkową. Wszelkie usterki, zniszczenia prosimy zgłaszać właścicielom domku.
 15. Prosimy nie używać otwartego ognia (świeczek, lamp naftowych i własnych kuchenek).
 16. Całkowity zakaz palenia papierosów w domku. Wolno palić na zewnątrz (na balkonie lub w ogrodzie).
 17. Drewno do grilownia pierwsza skrzynka jest gratis, każda następna to koszt 30 złotych
 18. Po zakończeniu grillowania należy zagasić ogień
 19. Nie bierzemy odpowiedzialności za wartościowe przedmioty pozostawione w domku.
 20. Za wszystkie osobiste przedmioty znajdujące się w domku odpowiedzialność ponoszą wyłącznie osoby wynajmujące domek
 21. Wychodząc należy sprawdzić , czy urządzenia elektryczne zostały wyłączone, a okna i drzwi zamknięte.
 22. W przypadku nie przestrzegania regulaminu właściciel domku może wypowiedzieć umowę najmu ze skutkiem natychmiastowym bez zwrotu poniesionych kosztów przez najmującego.
 23. Wynajmujący zobowiązuje się zapewnić Gościom pościel, ręczniki
 24. W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas, zadatek nie podlega zwrotowi.
 25. Na koniec wyjazdu bardzo prosimy o włożenie brudnych naczyń do zmywarki
 26. Akceptujemy małe psy (maksymalnie 2)obowiązuje dodatkowa opłata 30 zł za dobę/1 pies. Bardzo prosimy Właścicieli o nadzór nad pupilami, a także o systematyczne sprzątanie po pieskach. Proszę pamiętać, że pies nie może pozostać sam w domku podczas nieobecności właścicieli. Prosimy również aby nie siadał on na kanapach i łóżkach
 27. Korzystanie z gorącej beczki jest dodatkowo płatne 150 zł za dobę-minimalnie 2 doby.Beczka jest bezobsługowa ,ogrzewana automatycznie
 28. Do pobytów tygodniowych (7 nocy)koszt gorącej beczki jest jednorazowy i wynosi 200 zł
 29. Dostęp do strefy SPA (sauna, jacuzzi) jest całkowicie  bezpłatne
 30. Basen zewnętrzny jest bezpłatny, dostępny od maja do września ten okres może ulec skróceniu lub wydłużeniu w zależności od warunków atmosferycznych
 31. Dzieci mogę korzystać z sauny, jacuzzi, gorącej beczki oraz basenu zewnętrznego tylko pod nadzorem osoby dorosłej
 32. Gość będący w stanie nietrzeźwości albo w stanie po spożyciu alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu lub środka odurzającego, nie może korzystać z jacuzzi, basenu oraz gorącej beczki pod rygorem braku odpowiedzialności ze strony właściciela domku za ewentualne zdarzenia z udziałem takiej osoby.
 33. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem wody, prądu..
 34. Nie przyjmujemy grup z pracy, młodzieży, na pobyty związane z imprezami